پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی،اداری ،بایگانی، هنری ، آموزشی و کمک آموزشی و دفاتر

  پنجمین نمایشگاه بین المللی تخصصی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی،اداری ،بایگانی، هنری ، آموزشی و کمک آموزشی و دفاتر در تاریخ 12 الی 15 تیر ماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار شد.
  این نمایشگاه با هدف معرفی نشان‌های تجاری ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی موفق آغاز به کار کرده است. در فضای ۴ هزار مترمربعی نمایشگاه شهرآفتاب، بیش از ۹۰ شرکت تولیدکننده انواع نوشت افزار، تجهیزات مهندسی و اداری در حضور دارند که حدود ۷۵ درصد از آن‌ها را شرکت‌های داخلی تشکیل داده است. حضور اندک شرکت های خارجی تنها به منظور انتقال فناوری های پیشرفته روز دنیا و همچنین همکاری با تولیدکنندگان داخلی برای تولید محصولاتی مرغوب است. البته در عصر کنونی ۳۰ تا ۳۵ درصد بازار نوشت افزار با محصولات تولید داخل تامین می‌شود و مابقی بازار متشکل از اجناس وارداتی است.
  شرکت تولیدی اعتدال هم برای دومین سال پیاپی در این نمایشگاه شرکت کرده و علاوه بر نمایش محصولات قبل ، محصولات جدید از جمله رنگهای جدید مرکبهاب ضد آب ، مرکبهای رنگی ضد آب یک لیتری و مرکب خوشنویسی جدید در بطری 60 میلی لیتری ، دفاتر فانتزی و خوشنویسی را به معرض نمایش بازدید کنندگان محترم گذاشتند .
  همچنین محصولات جدید در غرفه این شرکت توسط بازدیدکنندگان علاقمند تست میشد که این امر مورد توجه اغلب این عزیزان قرار گرفت.

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *