washington university of st. louis application essay i am malala argument essay business plan quizlet short essay on sindhi culture essay on role of electronic media in our society good words to use in an art essay

موج صنعتی شدن ایران در اوایل قرن حاضر(سالهای 1300 شمسی به بعد) ،ظهور صنایع مبتنی بر نیازهای جامعه مدرن،تجربه واردات و همکاری با کمپانیهای غربی،تجّار و بازرگانان ایرانی را به سمت "تولیدصنعتی" رهنمون شد.
از دیرباز ایرانیان برای تامین مرکب و جوهر از روشهای سنتی استفاده میکردند اما با رشد جمعیت و گسترش موارد استفاده جوهر و مرکب در امور اداری،آموزشی و هنری،دیگر این روش پاسخگوی نیاز جامعه نبود.
شرکت اعتدال در سال 1317 شمسی(قبل از جنگ جهانی دوم) با هدف تولید و تامین اقلامی همچون جوهر استامپ، جوهر خودنویس و چسب مایعِ کاغذ، تاسیس گردید و طی این 80 سال، تجربه های ارزشمند گوناگونی را در زمینه طراحی و تولید جوهر و مرکب و البته کسب رضایت مشتریان خود،بدست آورده است.
این شرکت هم اکنون با تولید جوهر خودنویس،جوهر ماژیک معمولی و وایت برد،مرکبهای هنری رنگی ضد آب و مرکب خوشنویسی، نقش بسزایی در بازار نوشت افزار کشور عزیزمان ایران ایفا میکند.

وردپرس › خطا

یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.

دربارهٔ اشکال‌زدایی در وردپرس بیشتر بدانید.